StowarzyszenieNGO

Fundacja? Stowarzyszenie?

Pakiet NGO dla Fundacji i Stowarzyszeń
Jeżeli chcesz założyć fundację lub stowarzyszenie podpisz z nami Umowę na Start i zacznij działać.
Od tego momentu masz profesjonalną pomoc, jesteśmy do Twojej dyspozycji w godzinach naszej pracy, służymy radą. Ciebie zajmuje tyko i wyłącznie rozwijanie fundacji lub stowarzyszenia, my zajmujemy się księgowością, kadrami, dokumentami, drukami.

 Jak to wygląda w rzeczywistości ?

Przychodzisz do nas na pierwsze spotkanie - krótką rozmowę o Twoich potrzebach i naszej ofercie, omawiamy warunki Umowy na Start.
Jeżeli chcesz skorzystać z naszej oferty przychodzisz na drugie spotkanie na którym podpisujemy Umowę na Start i zaczynamy działać.
Etap Pierwszy:
- Diagnoza potrzeb
- Omówienie współpracy
- Przedstawienie oferty finansowej na obsługę fundacji (mailem po spotkaniu)

Etap Drugi:
- Miesięczna obsługa płacowo-kadrowa
- Miesięczna obsługa rachunkowa

Ile to kosztuje?

Umowa na Start skonstruowana jest tak, że gwarantuje Ci komfortowe warunki finansowe przez pierwszy rok współpracy. Zawieramy umowę na 3 lata z trzymiesięcznym okresem wypowiedzenia.
Etap Pierwszy
- 100 zł netto - spotkanie doradcze (1h) w celu omówienia zasad prowadzenia fundacji/stowarzyszenia /płatne po spotkaniu/
Etap Drugi
- cena ustalana indywidualnie - obsługa rachunkowa przez pierwsze 12 miesięcy, kwota ustalana indywidualnie
- cena 50 zł netto/mc - obsługa płacowo-kadrowa/ pracownika/ mc - przez pierwsze 12 miesięcy
 
Po pierwszym roku uzgadniamy indywidualnie opłatę miesięczną za obsługę rachunkową w głównej mierze uzależnioną od ilości dokumentów i rozwoju fundacji.

Zadzwoń i umów się na spotkanie:

+48 603 923 230

 

Napisz maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Prowadzimy księgowość firm w miastach: Pruszcz Gdański, Tczew, Starogard Gdański, Kartuzy, Kościerzyna, Wejherowo,Trójmiasto (Gdańsk, Gdynia, Sopot) i okolice. Obsługa księgowa w pełnym zakresie, zapraszamy!